Naujienos

Projektinių darbų mugė

2017-05-25

Gegužės 25 d. įvyko projektinių ir kūrybinių darbų mugė ,,Mokomės, kuriame, tobulėjame ...“, kurioje mokiniai padedant mokytojams pristatė savo atliktus darbus: ,,Namų interjeras‘‘, ,,Knygos lavina sielą, ugdo protą ir sušildo širdį‘‘, ,,Jūratė ir Kastytis“ inscenizacija, ,,My dream school“ , ,,Skaičių pasakos“, ,,Paprastesni ir greitesni mintino skaičiavimo būdai“ , ,,Seniausias Kalėdinis žaisliukas‘‘, ,,Cukrus mano šaldytuve?" ir kt.- mokiniai pasirinko įvairias juos dominančias temas. Visi 5-10 klasių mokiniai susidomėję klausėsi pristatymų, apžiūrėjo darbų parodą.
Džiugu, kad šis renginys jau tapo tradicinis, mokiniai pateikia įdomių ir kūrybingų darbų bei geba juos pristatyti draugams.
Jūratė Stankaitienė, istorijos mokytoja

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.