Projektinių darbų mugė

2017-05-25

Gegužės 25 d. įvyko projektinių ir kūrybinių darbų mugė ,,Mokomės, kuriame, tobulėjame ...“, kurioje mokiniai padedant mokytojams pristatė savo atliktus darbus: ,,Namų interjeras‘‘, ,,Knygos lavina sielą, ugdo protą ir sušildo širdį‘‘, ,,Jūratė ir Kastytis“ inscenizacija, ,,My dream school“ , ,,Skaičių pasakos“, ,,Paprastesni ir greitesni mintino skaičiavimo būdai“ , ,,Seniausias Kalėdinis žaisliukas‘‘, ,,Cukrus mano šaldytuve?" ir kt.- mokiniai pasirinko įvairias juos dominančias temas. Visi 5-10 klasių mokiniai susidomėję klausėsi pristatymų, apžiūrėjo darbų parodą.
Džiugu, kad šis renginys jau tapo tradicinis, mokiniai pateikia įdomių ir kūrybingų darbų bei geba juos pristatyti draugams.
Jūratė Stankaitienė, istorijos mokytoja