Programa "SAVU KELIU" - bendruomenės susitikimas

2017-12-05

Įgyvendinant prevencinę programą "SAVU KELIU", mūsų įstaigoje vyko bendruomenės susitikimas su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro Psichologijos skyriaus socialine pedagoge Sandra Valantiejiene. Lektorė pristatė psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinę programą „Savu keliu“ bei programos vykdymą mokykloje. Supažindino su mokyklos bendruomenės galimybėmis mažinti mokinių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo riziką ir skatinti apsauginių veiksnių formavimą. Pateikė patarimų tėvams, kaip apie psichoaktyviąsias medžiagas bendrauti su VAIKU?..

Jolanta Vilkaitė, socialinė pedagogė