Profesinis veiklinimas

2015-03-24

10 klasės mokiniai lankėsi Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, kur buvo  supažindinti su jos veikla ir teikiamomis paslaugomis. Kalbėta apie galimybes  įgyti  norimas profesijas, apie gyvenimo ir  mokymosi patogumus šioje mokykloje.
Po pristatymo vyko ekskursiją po mokyklą. Apžiūrėjome medienos ir metalo apdirbimo  stakles,  įvairiausią virtuvės  įrangą, statybininkų darbų erdves,  įvairias transporto priemones. Mokiniai turėjo galimybę praktiškai dirbti darbus pagal pasirinktą profesiją: mergaitės kepė picas, statybininkai glaistė, raižė ir tinkavo sienas, suvirintojai virino metalą, o vairuotojai vairavo įvairias transporto priemones.
Papietavę, 10-tokai turėjo galimybę susipažinti su Ukmergėje esančia Narbutas & Сo gamykla, kur iš medžio ir metalo gaminami biuro baldai  pradedant kėdėmis ir baigiant elektrifikuotais kilnojamaisiais stalais.
 Mokiniai iš išvykos grįžo pasisėmę gerų įspūdžių.

Dainius Bisigirskas,  10 klasės vadovas