Naujienos

Profesinio veiklinimo išvyka, skirta Nacionalinei karjeros savaitei

2018-11-20

2018 m. lapkričio 20 d. 5-6 kl. mokiniai vyko į profesinio veiklinimo išvyką, skirtą Nacionalinei karjeros savaitei. Aplankėme UAB „Jonavos vandenys“ ir Jonavos r. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Mokiniai lankydamiesi UAB „Jonavos vandenys“ išgirdo įdomių pasakojimų apie įmonės veiklą, susipažino su įmonėje dirbančių darbuotojų profesijomis, išsilavinimu, įsidarbinimo galimybėmis bei uždavė kitų jiems rūpimų klausimų. Jonavos r. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje išklausė bibliotekininkės pasakojimo apie jos profesiją. Žaidė žaidimą „Atspėk knygos pavadinimą“. Vaikus pradžiugino Vaikų literatūros skyriaus dovanos-knygos, kurias į biblioteką atneša ir dovanoja bibliotekos lankytojai. Mokiniai grįžo diskutuodami apie išgirstas žmonių profesijas.

Neringa Razumienė, matematikos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.