Profesinio veiklinimo išvyka į UAB namų tekstilės „A“ grupę

2016-11-24

Lapkričio  24 dieną 9 -10 klasės mokiniai buvo išvykę į UAB namų tekstilės "A" grupę‘‘. Čia audžiami aukštos kokybės lininiai audiniai, iš kurių siuvami įvairūs gaminiai. Tekstilės muziejuje mokiniai pamatė gaminamos pagrindinės produkcijos pavyzdžius, kurie turi didelę paklausą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Buvo įdomu išvysti veikiančius sudėtingus įrengimus ir stakles, pamatyti kaip audžiami audiniai, kaip jie plaunami, džiovinami, kaip iš jų siuvami įvairūs dirbiniai. UAB namų tekstilės grupės vadybininkė atsakė į visus mokinius dominančius klausimus apie įsidarbinimo  ir karjeros galimybes grupėje.

Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė, UK grupės vadovė