Naujienos

Prevencinės programos "Savu keliu" mokymai

2017-11-09

Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. mokykla pasirinko dalyvauti naujoje prevencinėje programoje „Savu keliu“, skirtoje psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijai bendrojo ugdymo mokyklose.
Lapkričio 9 d. vyko 2-10 klasių vadovėms mokymai, kurių tikslas – pristatyti galimą psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos modelį Lietuvos švietimo sistemoje, įgalinant mokyklos bendruomenes mažinti mokinių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo riziką, ir skatinti apsauginių veiksnių formavimąsi. Seminaro metu, naudojant šiuolaikinio įtraukiančio ugdymo ir informavimo metodus bei technikas, buvo pristatytos programos tikslinės grupės, turinys, įgyvendinimo galimybės bei efektyvumo vertinimas. Paskaitoje klasių vadovės galėjo praktiškai išbandyti kelias programos veiklas. Dėkojame seminaro lektorei Sandrai Valantiejienei, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro Psichologijos skyriaus socialinei pedagogei.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.