Naujienos

Pradinukų sporto diena

2019-01-28

Sausio 28 dieną 1-4 klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė diena - sporto diena. Sportavimo  dieną mokiniai pradėjo prisimindami saugaus elgesio sporto salėje taisykles. Išradingai ir kūrybingai prisistatę, pradinukai atliko linksmąją mankštą pagal muzikos ritmus ir pasirengė fizinio aktyvumo veikloms. 1-4 klasių mokiniai žaidė estafetes, rungtyniavo kvadrato varžybose, išbandė jėgas virvės traukimo rungtyje, suko lankus, piešė labiausiai patinkančią sporto šaką, kūrė sportines emblemas, linksmai ir triukšmingai bėgiodami iš pirmo aukšto į trečiąjį,  skaičiavo mokyklos laiptelius. Diena neprailgo, nes visiems smagu ir linksma sportuoti. Ši veikla visiems suteikė gerų įspūdžių bei teigiamų emocijų, juk nugalėjo draugystė.

 

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.