Pradinukų pažintis su bibliotekininko profesija

2017-01-17

Sausio 17 dieną 1 ir 3 klasės mokiniai lankėsi Jonavos viešosios bibliotekos Bukonių filiale. Šioje mažoje ir jaukioje kaimo bibliotekėlėje bibliotekininkė Valė Povilavičienė papasakojo apie bibliotekininko profesiją. Ji akcentavo, kaip svarbu mokykloje mokytis lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo paslaptis ir išmanyti  matematiką. Taip pat teigė, kad būtina baigti mokykloje dvylika klasių. Bibliotekininkė aiškino, kad čia galima rasti ne tik knygelių, bet ir nemokamai  gali naudotis internetu visi kaimo gyventojai. Mokiniai smalsiai apžiūrėjo knygeles, sužinojo būtiniausius dalykus apie profesiją ir linksmi grįžo į mokyklą.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė