Naujienos

Pradinukų netradicinė diena „Švenčių belaukiant“

2022-12-12

Gruodžio 12 d. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo netradicinės dienos „Švenčių belaukiant“ veiklose: žiūrėjo ir aptarė Advento papročius ir tradicijas, stebėjo ir klausėsi H. K. Anderseno pasaką „Eglutė“, sekė pasaką „Sniego senis ir sniego šunelis“ ir ją iliustravo, sprendė kryžiažodžius, vyko kūrybinės dirbtuvės. Vėliau kartu su tėveliais (globėjais) šventiškai nusiteikę, pasipuošę ėjo į Bukonių kultūros centrą stebėti Vilniaus „Gyvi teatre“ miuziklo visai šeimai „Stebuklingos Senelio rogės“: šventų Kalėdų laukimo metas- nykštukai ir Snieguolė žadina visus miško gyventojus, ruošiasi stebuklingai šventų Kalėdų nakčiai: puošia mišką, uždega kalėdines žvakutes ir kuria kalėdinę nuotaiką. Su Snieguole žaidžiant įvairius žaidimus, deklamuojant eilėraščius, dainuojant daineles laikas prabėgo greitai. Mokiniai pasitiko Kalėdų Senelį, kurio taip laukė ir gavo dovanų. Diena buvo pilna džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Smagu laukti Kalėdų.


Ona Vaitkevičienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.