Naujienos

Pradinukai sužinojo apie ugniagesio profesiją

2018-04-18

Balandžio 18 dieną  antrokai ir ketvirtokai lankėsi Jonavos rajono priešgaisrinės apsaugos Bukonių UK gaisrinėje. Čia jie sužinojo, kokius įrankius, specialius rūbus bei prietaisus naudoja ugniagesiai gelbėtojai vykdami į gaisravietes. Susidomėję apžiūrėjo ugniagesių automobilį, pasėdėjo jame ir išgirdo ypatingą garsą, kurį skleidžia automobilis, skubėdamas į įvykio vietą. Po paaiškinimo suprato, kodėl jis reikalingas. Mokiniai nustebo, kad per 3 minutes komanda jau turi išvykti gesinti gaisro. Visiems buvo įdomu sužinoti, kokiomis medžiagomis be vandens dar yra gesinami gaisrai. Smalsuoliai  turėjo ugniagesiams daug klausimų. Grįžę mokiniai  dalyvavo klasės konkurse ,,Kas parašys daugiau teiginių apie ugniagesio profesiją?“. 2 klasėje laimėjo Agnė Bartošiūtė ir Kornelijus Jonas Bapkauskas, 4 klasėje nugalėtoja tapo Viltė Marija Marčiukaitytė. Nuoširdžiai dėkojame už vaizdingą pasakojimą ugniagesių vadovui Romualdui Kesteniui ir ugniagesiui Albertui Gabniui.

 Milda Bernotienė, 2,4 jungtinės klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.