Naujienos

Pradinukai pradėjo mokytis plaukti

2018-01-11

Sausio 11 dieną 3-4 klasių mokiniai kūno kultūros pamokos metu vyko į Jonavos Kūno kultūros ir sporto centro baseiną, kuriame 3 mėnesius mokysis plaukimo paslapčių. Patekti šaltą žiemos dieną į šiltą baseino vandenį-ne tik įdomi pamoka, bet ir smagi pramoga. Mokiniai susipažino su naudojimosi baseinu taisyklėmis ir trenerės reikalavimais. Visi, padarę mankštą ir apšilimą, linksmai sušoko į vandenį. Vieni mokiniai mokėsi pratimų vandenyje, kiti jau plaukė lentelės pagalba. Mokiniai, linksmi grįžę iš baseino teigė, kad labai smagu baseine, linksma plaukioti su draugais, saugu, nes negilu, smagu mokytis. Gera matyti, kad mokiniams linksma ir smagu mokytis plaukti.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.