Naujienos

Pradinukai dalyvavo viktorinoje ,,Ką žinau apie Lietuvą?“

2019-02-13

Vasario 13 d. mūsų mokykloje įvyko rajoninė 1-4 klasių mokinių žinių viktorina ,,Ką žinau apie Lietuvą?“, skirta vasario 16-valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginys, skirtas valstybinei šventei prisiminti yra tradicinis ir vyksta kasmet. Labai svarbu nuo mažų dienų mokiniams  ugdyti pilietiškumą, tautiškumą, skatinti  domėtis savo krašto istorija, gamtos paminklais. Šventę dalyviai pradėjo giedodami Lietuvos Respublikos himną. Gražiai pasveikino visus viktorinos dalyvius ir nuteikė sėkmingai veiklai  mokyklos daugiafunkcio centro direktorė Dalia Autukienė. Viktorinos svečiams ir žiūrovams linksmai pašoko mūsų centro pirmokėliai. Gražiai ir išradingai prisistatė Jonavos rajono Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos pradinukų komanda vadovaujama mokytojos Rūtos Dainienės. Komandų dalyviai sprendė kryžiažodžius apie Lietuvą, prisiminė visas valstybines šventes, pakartojo, kokie yra didžiausi Lietuvos miestai, prisiminę istorija, vardijo kunigaikščius, rašė šalies tarmes, išradingai kūrė žodžius iš kiekvienos Lietuvos žodžio raidės, rašė linkėjimus Lietuvai. Buvo gera girdėti mokinių pasakytas mintis: ,,aš niekada nepaliksiu savo Tėvynės...“, ,,Lietuva – tai mano pati brangiausia ir gražiausia šalis...“ , ,,Lietuva – tai mano tėvai ir seneliai...“. Viktorinoje mokiniai pagilino žinias apie Lietuvą, praplėtė akiratį, įsivertino savo žinias ir pasimokė iš kitų.

Šventės pabaigoje visi gražiai padainavo Deivido Norvilo (Deivio) dainą ,,Taip gera...“ Iš tiesų buvo labai gera matyti džiugius ir besišypsančius mokinių veidus, šaunuolius vaikus, kurie tikrai nemažai žino apie savo Tėvynę. Ačiū visiems viktorinos dalyviams.

 

 

Milda Bernotienė, pirmos klasės mokytoja

Atgal

 
  2020 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.