Naujienos

Pradinukai dalyvavo rajoninėje 1-4 klasių mokinių mini konferencijoje „Mano projektas“

2019-03-26

Kovo 26 dieną 1-4 klasių mokiniai su mokytojomis vyko į Upninkų pagrindinę mokyklą, kurioje vyko  rajoninė 1-4 klasių mokinių mini  konferencija  „Mano projektas“.

 Visus dalyvius puikiai nuteikė šios mokyklos pradinukų linksma dainelė. Svečius gražiai pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Jampolceva. Mini konferencijoje netradicinį projektą pristatė Širvintų r., Gelvonų gimnazijos pradinių klasių mokytoja Audronė  Vasiliauskienė su ketvirtokais ,,Po skėčiu“, kuris sudomino mokinių  kūrybingumu. Abraomo Kulviečio mokyklos pradinių klasių mokytoja Rūta Dainienė su ketvirtokėliais visus sužavėjo savo projektu ,,Kūrybinių darbų rašymas pagal perskaitytas knygas“. Iš šio projekto visi pasimokė, kaip rašyti aprašymus, žinutes, kvietimus. Savo projektu ,,Mano Lietuvėlė“ mokytoja Jolita Pranskūnienė su ketvirtokais iš Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro kvietė pasigrožėti savo nuostabiai gražia šalimi. Labai įdomų projektą su pirmokėliais pristatė Upninkų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Valentina Palaimienė ,,Skaičiai aplink mus“. Visi dalyviai susimąstė, kaip skaičiai susiję su kiekvieno iš mūsų gyvenimu. Mažųjų tyrinėtojų  projektus pristatė Upninkų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja Aušra Liutkevičienė ,,Tyrinėju. Atrandu. Pažįstu“, Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytojos Inga Kazokaitytė su antrokais ,,Eksperimentuok ir sužinok“ ir Milda Bernotienė ,,Eksperimentai“ su pirmos klasės mokiniais. Labai įdomu patiems kurti šiuos projektus, dalyvauti jau tradicinėje konferencijoje, pasimokyti iš kitų dalyvių. Nuoširdžiai dėkojame konferencijos organizatoriams už galimybę pasidalinti ir pasimokyti. Ačiū Jums. 

 

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.