Naujienos

Pradinukai dalyvavo konferencijoje

2018-04-17

Balandžio 17 dieną  vykome į Upninkų pagrindinę mokyklą  ir dalyvavome rajoninėje bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių mini konferencijoje ,,Mano projektas“. Konferencijos dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Danguolė Vasiliauskienė ir mergaičių ansamblis, smagiai padainavęs dainelę ,,Pertrauka“. Pristatyti projektų atvyko šie trečiokai: Vilija Kurmelytė ir Eiviltas Skroblas su projektu ,,Mano kaimo istorija“, vadovaujami mokytojos Jolitos Pranskūnienės. Nuo jų neatsiliko ir ketvirtokės: Viltė Marija Marčiukaitytė ir Miglė Alkauskaitė, kurios pristatė projektą ,,Apie Lietuvos 100-metį“ ir antrokė Agnė Bartošiūtė, kuri pristatė integruotą lietuvių kalbos, dailės ir anglų kalbos projektą ,,Žodynėlis“.

Į šią konferenciją taip pat atvyko Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos trečiokų komanda su projektu ,,Apie Abraomą Kulvietį“, lydima mokytojos Rūtos Dainienės. Konferencijoje  linksmai ir smagiai liaudies dainas dainavo ir žaidimus žaidė  Širvintų r.  Gelvonų gimnazijos vaikų folkloro kolektyvas ,,Dagilėlis“, vadovaujamas mokytojos Audronės Dabravolskienės. Upninkų pagrindinės mokyklos mokytojų Valentinos Palaimienės bei Aušros Liutkevičienės parengti mokiniai pristatė puikius projektus apie skaitomumą mokykloje ir apie Upninkų kraštą.

Kadangi mūsų mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytojos bendradarbiauja su Upninkų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojomis, šios parengė įdomų pranešimą tema ,,Projektinė veikla ir tarpdalykinės integracijos galimybės pradžios mokykloje“. Kol mokytojai aptarė konferencijos rezultatus ir dalijosi gerąja patirtimi, mokiniai dalyvavo bendroje kūrybinėje veikloje ,,Apie Lietuvą“. Konferencija visiems labai patiko. Dėkojame organizatoriams už puikią galimybę pasidalyti gerąja patirtimi, pasidžiaugti kitų išmone bei puikiomis idėjomis.

  

Milda Bernotienė, 2,4 jungtinės klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.