Pradinukai aiškinosi "Kas yra patriotas?"

2017-03-27

Šią pasaulio pažinimo pamokos temą 1,3 jungtinės klasės mokiniai išmoko Jonavos krašto muziejuje kovo 27 dieną, dalyvaudami edukacinėje parodoje-užsiėmime. Muziejaus darbuotoja Ramunė supažindino mokinius su plakatų, skatinančių pilietišką elgesį, paroda. Mokiniai išklausė daugybę patriotiškumo pavyzdžių ir patys galėjo įsivertinti, ar yra tikri patriotai. Muziejininkė parengė mokiniams įdomią viktoriną apie Lietuvą, kurioje jie galėjo pasitikrinti istorijos žinias. Rungtyniavo trys komandos. Muziejininkė Ramunė padėkojo visiems už geras istorines  žinias ir padovanojo visiems po atminimo dovanėlę. Dėkojame  muziejaus darbuotojai už puikią edukacinę pamoką ir  galimybę mokytis kitokioje aplinkoje.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė