Naujienos

Pradinių klasių mokinių šventė, skirta valstybės šimtmečiui

2018-02-27

Jau keletą metų Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyksta pilietinis renginys, ugdantis mokinių tautiškumą. Šį kartą šventė ypatinga, nes ji skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui  paminėti. Į šią šventę ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“, skirtą  pradinių klasių mokiniams, atvyko svečių komanda iš Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko  mokyklos-daugiafunkcio centro, lydima mokytojos E. Šereikaitės, iš Upninkų pagrindinės mokyklos  pradinukų komanda, lydima mokytojos A. Liutkevičienės, iš Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos pradinukų komanda, lydima mokytojos R. Dainienės. Taip pat dalyvavo Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos pradinukų komanda, lydima mokytojos E. Pratkelienės, Kėdainių r., Šėtos gimnazijos pradinukė, lydima mokytojos G. Motiejūnienės. Bukonių  mokyklos-daugiafunkcį centrą atstovavo 4 klasės mokiniai: P. Kunigėlytė, V. M. Marčiukaitytė, N. Rimas. Šventės dalyvius pasveikino 1-4 klasių liaudies šokių būrelis, vadovaujamas  mokytojos J. Pranskūnienės. Šventėje mokiniai įdomiai pristatė  pateiktis apie Lietuvą, dainavo daineles, deklamavo  savo kūrybos eiles, dūdavo  ir šoko. Visų  dalyvių pasirodymai buvo labai gražūs, išradingi, nepakartojami.  Mokiniai  prisiminė  valstybines šventes, neakivaizdžiai keliavo po Lietuvos kraštą, žaidė  žaidimą  apie Lietuvą. Šventė neprailgo. Mokyklos direktorė D. Autukienė   padėkojo dalyvavusiems renginyje ir apdovanojo visas komandas  prizais bei  padėkos raštais. Šventė visiems suteikė teigiamų emocijų. Dėkoju visiems šventės dalyviams.

 

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.