Naujienos

Pradinių klasių mokinių raiškaus skaitymo konkursas ,,Skambėk, gimtasis žodi!“

2018-03-07

Kovo 7 dieną vyko geriausio pradinių klasių skaitovo rinkimai. Mokiniai varžėsi klasių raiškaus skaitymo konkursuose, o vėliau, laimėję klasės geriausio skaitovo konkursą, dalyvavo 1-4 klasių mokinių raiškaus skaitymo konkurse. Džiugu, kad dalyvių buvo net dvylika. Visiems buvo smalsu, kuris mokinys ar mokinė laimės pirmąją vietą. Mokinių pasirodymus vertino mokytojų komisija: I. Kazokaitytė, 1 klasės mokytoja, J. Pranskūnienė, 3 klasės mokytoja ir komisijos pirmininkė  A. Pilipavičiūtė, 5-10 klasių lietuvių kalbos mokytoja. Komisija nusprendė, kad 3 vietą laimėjo N. Kurmelis, 3 klasės mokinys, 2 vietą laimėjo A. Bartošiūtė, 2 klasės mokinė, o konkurso nugalėtoja tapo A. Maneiko, 1 klasės mokinė. Sveikiname prizines vietas laimėjusius mokinius ir visus konkurso dalyvius.

 

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.