Pradėjome stovyklauti

2016-06-01

Birželio 1 dieną pradėjo veikti priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų, 1-5 klasių mokinių dieninė vasaros poilsio stovykla ,,Žaidimų karuselė“, kuri tęsis iki birželio 7 dienos. Mokiniai susipažino su visos savaitės programos veiklomis. Vasarą mokiniai pradėjo švęsdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, kūrė vaiko teisių ir pareigų plakatą, piešė prie mokyklos spalvotomis kreidelėmis piešinius ,,Mano saugi vasara“, mokėsi didaktinių  lietuvių kalbos žaidimų ,,Draugystė- vardų grandinėlė“, ,,Kalbantis kamuolys“, ,,Linksmosios skaičiuotės“, ,,Išgirdai- pasakyk“ ir kitus. Stovyklautojai jaučiasi  džiugiai ir smagiai, nes jų laukia daug ir  įvairių veiklų. Mokiniai  sužinojo, kad aktyvaus ir turiningo poilsio, kūrybiškumo, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo juos mokys stovykloje šauni pedagogų komanda: mokytojos J. Pranskūnienė, I. Kazokaitytė, M. Bernotienė,  pedagogė O. Vaitkevičienė, spec. pedagogė L. Kurganova, logopedė R. Palaimaitė.

Milda Bernotienė,  pradinių klasių mokytoja metodininkė