Naujienos

Pirmokai ir antrokai dalyvavo nuotaikingoje edukacijoje

2020-10-14

1 ir 2 klasės mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje ,,Aktyvūs lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės“. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kokia yra žaidimų prasmė, kokios savybės ugdomos žaidžiant, kodėl liaudies žaidimai buvo svarbus kaimo kultūros elementas. 4 komandos sėkmingai rungėsi mįslių turnyre. Vaikai, norėdami išspręsti galvosūkius ir įminti mįsles, turėjo panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą, bendradarbiauti priimant sprendimus.  Visi smagiai žaidė nuotaikingus lietuvių liaudies žaidimus: ,,Kubilas“, ,,Pirtis“, ,,Trečias gaudo“, ,,Pelė ir katinas“, ,,Lapių lenktynės“, išmėgino jėgas ,,Lazdos traukynėse“.

 

 

                                                                                       Inga Kazokaitytė, 1 klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.