Pilietiškumo pamoka kariniame dalinyje Rukloje

2016-10-07

Spalio 7 dieną 9-10 klasių mokiniai kartu su mokytojais Jūrate Stankaitiene ir Dainiumi Bisigirsku dalyvavo LR Krašto apsaugos ministerijos inicijuotoje pilietiškumo pamokoje, kurią organizavo Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomasis pulkas kartu su Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centru ir Vaidoto batalionu. Mokiniai dalyvavo lazeriniame ir „airsoft“ tire, estafetėse, važinėjo su šarvuočiu, klausėsi  karo prievolės ir komplektavimo tarnybos pristatymo, pabuvojo ekskursijoje į mokomąjį pulką bei susipažino su karių ginkluote.

Prastas rudens oras nesugadino teigiamų įspūdžių. Mokiniai suprato, kad tik bendradarbiaujant ir visiems drauge siekiant užsibrėžto tikslo, galima įveikti visus sunkumus.

Jūratė Stankaitienė, istorijos ir pilietiškumo mokytoja metodininkė