Naujienos

Pilietinė iniciatyva-akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

2018-01-12

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti ir šiais metais sausio 13-ą pakvietė Lietuvos mokyklas, Tolerancijos ugdymo centrus bei visas Lietuvos institucijas, įstaigas prisijungti prie kasmetinės, jau tradicija tapusios pilietinės iniciatyvos-akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

      2018 m. sausio 12 d. 8.00-8.15 valanda skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Visoje mokykloje užgęsta šviesos. Susikaupimas, rimtis ir 1991 metų sausio 13 dienos dalyvių atsiminimai, žuvusių bei tos nakties įvykių nuotraukos pakvietė visus prisiminti šį mūsų laisvės kovos etapą, pagalvoti, ką šiandieną mums reiškia žodis LAISVĖ ir ką šis žodis reiškė tiems žmonėms, atėjusiems 1991 metų šaltą sausio 13 naktį prie Parlamento, Radijo ir televizijos komiteto pastato bei televizijos bokšto.


Jūratė Stankaitienė, istorijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.