Per žingsnį nuo finalų

2019-05-22

Gegužės 22 dieną Jonavos Senamiesčio gimnazijos stadione vyko Jonavos r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos. Varžybose dalyvavo 4 vaikinų ir 3 merginų komandos. Mūsų merginų komandą šauniai rungėsi su savo varžovėmis. Geriausiai iš komandos sekėsi devintokei Aistei A., kuri 400 m bėgime su 1.13,21 min rezultatu buvo pirma, o aštuntokė Gabrielė K. su 1.14,04 min laiku antra, aštuntokė Miglė S. į tolį nušoko 4,38 m ir užėmė pirmą vietą, devintokė Dovilė Š. rutulį nustūmė 8,72 m ir buvo antra, devintokė Ernesta R. 100 m bėgime kaip ir jauniausia komandos narė šeštokė Diana Z. 1000 m bėgime tenkinosi 3-aja vieta. Suvedus mergaičių rezultatus paaiškėjo kad iki pirmos komandinės vietos trūko tik vienos pergalės.

Vaikinai taip pat kovojo pagirtinai. Šuolyje į tolį dešimtokas Mindaugas J. nušoko 5,29 m ir buvo pirmas, devintokas Rimgaudas K. rutulio stūmime po atkaklios kovos rezultatu 10,23 m irgi išplėšė pirmąją vietą, dešimtokas Nojus G. 1000 m bėgime pralaimėjęs viena sekunde liko antras, o septintokas Justas S. ketvirtas, devintokas Revaldas V. 400 m bėgime pralaimėjęs dešimtosiomis sekundės dalimis užėmė 3 vietą ir devintokas Aidas U. 100 m bėgime liko penktas. Suvedus vaikinų rezultatus, dvi pirmos komandos surinko vienodai taškų, tačiau dėl mažiau užimtų prizinių vietų mūsų vaikinai liko antri, nors trūko tiek nedaug... Sveikiname mūsų mokyklos merginas ir vaikinus su pasiektais, o kai kurių net ir pagerintais asmeniniais rezultatais, bei užimtomis antrosiomis komandinėmis vietomis.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas