Naujienos

Pedagogai ir tėveliai mokėsi apie socialinių emocinių kompetencijų ugdymą

2018-01-04


            Seminaro „Mokinių socialinių emocinių kompetencijų ugdymas“ lektorė Sandra Valantiejienė suteikė daug žinių, išmokė metodų, kurie pedagogams ir tėveliams sustiprino gebėjimą bendrauti su vaikais... Geros emocijos ir tarpusavio supratimas padeda ir šeimoje, ir mokykloje... Diskusijų metu vyravo vieninga seminaro dalyvių nuomonė, kad vaikams labai svarbu ugdyti vertybes, susitarti dėl taisyklių laikymosi, tinkamo elgesio skatinimo būdų... Seminaro metu gauta informacija labai padės ugdytis ir ugdyti kompetencijas labai reikalingas šiandienos gyvenime...


                            Dalia Autukienė, direktorė


Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.