Naujienos

„Pažįstu praeitį – kuriu ateitį“

2019-06-12

Birželio 12 d. mokykloje vyko Gedulo ir vilties dienos minėjimas. 10 klasės mokiniai parodė trumpą meninę programą. Perskaityti tremtinių laiškai sujaudino kiekvieną renginio dalyvį. Svarbiausias minėjimo akcentas buvo susitikimas su buvusiais tremtiniais Česlovu Garniu, Regina Žagelyte-Sigidina. Svečiai pasidalino savo prisiminimais apie Lietuvos gyventojų tremtį, sąlygas, kuriose žmonės turėjo išgyventi, tarpusavio santykius bei viltis ir svajones.

Mokiniai šiai dienai buvo paruošę parodą „Vaikų žaislai tremtyje“. Renginys buvo kupinas jausmų ir tikrų išgyvenimų, palietusių ne vieno mūsų gyvenimą ir įrėžusį gilų randą Lietuvos istorijoje. Supratome, kad svarbu išsaugoti gyvą praeities atminimą, nes be tiesos ir atminimo negali būti ateities.

 

Vita Montvilienė, istorijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.