Naujienos

Pavasario kroso varžybose

2018-04-25

Balandžio 25 dieną Jonavos Neries krantinėje vyko Jonavos sporto centro organizuojamos pavasario kroso varžybos.

Nors oro sąlygos ir nebuvo pačios geriausios, tačiau mūsų mokyklos sportininkai šauniai rungėsi. Geriausiai sekėsi Mindaugui Juozapaičiui ir Gabrielei Kurmelytei, kurie savo amžiaus grupėse užėmė antrąsias vietas, trečias savo amžiaus grupėje liko Lukas Koncevičius. Tačiau ir visi kiti mūsų bėgikai atidavė daug jėgų bėgdami savo rungtis ir nemažam mūsų atstovų būriui nedaug pritrūko užlipti ant prizininkų pakylos. Sveikiname mūsų mokyklos komandą su dar vienu geru pasirodymu sportinėse varžybose.

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas       

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.