Naujienos

Pavasario kroso taurės bėgimo varžybose

2022-05-04

Gegužės 4 dieną Jonavos Neries krantinėje vyko Pavasario kroso taurės bėgimo varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo aštuoni 3 – 7 klasių mokiniai. Visi dalyviai šauniai lenktyniavo su savo bendraamžiais iš kitų Jonavos rajono mokyklų. Vieniems dalyviams iki prizinių vietų pritrūko labai nedaug, kiti bėgdami pasiekė pakankamai gerus rezultatus, o geriausiai savo amžiaus grupėje bėgant 500 m sekėsi 4 klasės mokinei Elingai R., kuri užėmė aukštą 2 vietą ir buvo apdovanota taure bei medaliu. Linkime ir kitiems mūsų mokyklos mokiniams sėkmingų startų kitose sportinėse varžybose.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo, žmogaus saugos, biologijos, fizikos mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.