„Patrepsynė 2017″ varžytuvių finalas

2017-05-13

Šiaulių r. Kurtuvėnų dvaro ratinėje vyko Lietuvos folklorinių šokių „Patrepsynė 2017″ varžytuvių finalas.

Pradedančiųjų grupėje dalyvavo mūsų 6 klasės mokiniai Dominyka Ragauskaitė ir Laurynas Augūnas atliko lietuvių folklorinius šokius: „Ciceliukė Marceliukė“, „Dirižablis“, „Kristijanuška“, „Lazdinka“, „Tamsi naktis“, „Ulanas“. Šokėjai buvo vertinami ne tik už šokio techniką, bet ir už tinkamą nuotaiką, įsijautimą. Geriausiai mūsų šokėjams sekėsi pašokti šokį „Ulanas“, bet nugalėjo šokėjai iš Ukmergės raj.

Puiki nuotaika neapleido stebint  visų moksleivių begalinį norą kuo geriau pašokti šokius. Susipažinome su dvaro aplinka, stebėjome latviškai  dainuojančių muzikančių pasirodymą. Visiems šokėjams varžytuvių metu akomponavo Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijos folkloro ansamblio „Vieversėlis“ ir Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblio „Alksnioka“ muzikantai.

Eglė Pratkelienė, muzikos mokytoja metodininkė