Naujienos

Pasaulinė Dauno sindromo diena

2022-03-21

Kovo 21-ąją dieną minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Pedagogai, mokiniai ir vaikai aktyviai įsitraukė į šios dienos minėjimą. Mūsų mokyklos bendruomenės nariai, norėdami išreikšti palaikymą bei toleranciją žmonėms su Dauno sindromu ir jų šeimos nariams, užsimovė skirtingas kojines. 1- 10 kl. mokiniai žiūrėjo socialinį filmuką apie Dauno sindromą  #NenurašykOPalaikyk ir paminėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną. Taip pat vaikai ir mokiniai ,,pagamino“ širdeles ir saulytes, kuriomis papuošė kojines, kurios yra šios dienos simbolis. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma.

Livija Kurganova, spec. pedagogė, logopedė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.