Naujienos

Pailgintos dienos grupės veikla

2023-04-04

Sveikas būk, pavasarėli! Visi laukiame pavasario, o kartu su juo ir vienos gražiausių pavasario švenčių – šv. Velykų. Kad Velykų būtų laukti smagiau, pailgintos dienos grupės vaikai buvo supažindinami su šv. Velykų papročiais ir tradicijomis. Jie papasakojo kaip supranta šią šventę, kokios tradicijos jų namuose.

Pailgintoje dienos grupėje visą savaitę dūzgė velykinis malūnas: vaikai margino kiaušinius, spalvino inkilėlius, gamino gandrui lizdą, puošė Velykinį medelį, gamino Velykinius sveikinimo atvirukus. Velykoms pasiruošta!!!

Linkiu gražių švenčių, stiprių ir spalvingų margučių ir … pasisupti sūpynėse.


                             Laimutė Jakubauskienė, pailgintos dienos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.