Naujienos

Pailgintos dienos grupės mokinių veikla

2022-12-22

Artėja gražus, ramybę nešantis laikas – Kalėdų laukimas – laikas, skirtas apmąstymams, susikaupimui, paslapties, grožio, džiaugsmo, dovanų, dėmesio vienas kitam. Tai pats svarbiausias virsmas metuose. Tai nuostabus laikas skirtas ne liūdesiui, bet įvairiems geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui, naujų planų kūrimui. Kad laikas greičiau bėgtų pailgintos dienos grupės mokiniai stengėsi kuo gražiau papuošti savo grupės aplinką. Patys mažiausieji priešmokyklinukai puošė eglutę. Trečios klasės mokiniai gamino erdvines snaiges. Kiekvienas mokinys gamino ir puošė popierines eglutes. Vyko Kalėdinės pasakos sekimo valandėlės. Mokiniai įrodė, kad kuriant kartu galima suteikti daug džiaugsmo sau ir kitiems.

Laimutė Jakubauskienė, pailgintos dienos grupės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.