Naujienos

Pagaliau stipriausi ir virvės traukime

2019-05-14

Gegužės 14 dieną Jonavos centriniame stadione vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo varžybos. Kartu su mūsų komanda varžybose dalyvavo Ruklos J. Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro ir Šveicarijos pagrindinės mokyklos komandos. Mūsų mokiniai virvę traukė pirmieji ir atkaklioje kovoje 2:0 įveikė Ruklos sportininkus. Po to vyko traukimas su Šveicarijos sportininkais, kur ir vėl 2:0 įrodėme savo pranašumą. Taip užėmėme pirmąją vietą ir iškovojome teisę dalyvauti finalinėse virvės traukimo varžybose, kurios vyks jau šį penktadienį Kvėdarnoje, Šilalės rajone. Sveikiname mūsų stipruolius su puikiu pasirodymu.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.