Naujienos

Padėka ir dovanos iš projekto "Baltų literatūros savaitė"

2020-12-18

Š. m. rugsėjo 21–25 dienomis mūsų mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų bibliotekų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu kartu su bendraamžiais iš kelių dešimčių Lietuvos ir Latvijos mokyklų domėjosi kaimyninės šalies istorija, kultūra, kalba ir geografija susipažinome su vaikams ir jaunimui kuriančiais rašytojais, skaitėme ir
interpretavome jų kūrinius, atlikome įvairias užduotis skirtas geriau susipažinti su latvių kalba. Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 m. Dėkojame organizatoriams už galimybę dalyvauti šiame projekte, padėti jaunimui geriau pažinti kaimyninę šalį ir įteiktas dovanas. Šiemet už aktyvų dalyvavimą mokykla gavo padėką ir papildė savo biblioteką dviem naujomis knygomis: lietuvių kalba išleistą Zanės Zustos (Zane Zusta) "Ūkė Pūkė", knygelė skirta vaikams ir lietuvių kalba išleista Latvijos Respublikos ambasados Lietuvoje vardu dovanotą žymių Latvijos istorikų  Ilgvaro Butulio ir Anatolijaus Zundos knygą "Latvijos istorija".

Jūratė Plaktonytė, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.