Naujienos

OLIMPIADA „MANO GAUBLYS 2020“

2020-03-05

Lietuvos geografijos mokytojų asociacija jau devintą kartą organizavo geografijos olimpiadą „Mano gaublys 2020“ 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams, taip skatina mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą mokyklose.

Norint skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos ir pasaulio pažinimu ir šio mokomojo  dalyko populiarinimu pradinėse mokyklose, jau antrus metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacija organizavo pasaulio pažinimo olimpiadą ,,Mano gaublys 2020” 2-4 kl. mokiniams.

Visų klasių mokiniai gali varžytis konkrečios mokyklos, kelių mokyklų, rajono ar miesto mastu. Olimpiadoje gali dalyvauti tik LGMA narių mokiniai, nesolimpiadoje naudojamos užduotys, parengtos LGMA. Ši asociacija parengia užduotis, profesionalias kartoschemas, kitas iliustracijas, užduočių maketą bei vertinimo lentelę.

Kovo 3 d. mūsų mokykloje vyko pasaulio pažinimo olimpiada „Mano gaublys 2020“ 2-4 klasių mokiniams, joje dalyvavo 8 mokiniai. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo pasaulio pažinimo žinias. Daugiausia taškų surinko 4 klasės mokinys Titas Strikauskas, kiti mokiniai nedaug atsiliko nuo Tito, dauguma jų surinko beveik po vienodą  taškų skaičių.

Kovo 4-5 d. vyko geografijos olimpiada „Mano gaublys 2020“ 6-8 ir 9-12 klasių mokiniams, joje dalyvavo 10 mokinių. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo geografines žinias. Šį kartą sėkmė lydėjo ir I-oji vieta atiteko 8 kl. mokiniui Justui Smailiui, II-oji vieta – 6 kl. mokiniui Matui Miliauskui, bei III-oji vieta – 7 kl. mokinei Rugilei Elžbietai Patašiūtei. Nugalėtojams bus įteikti LGMA Padėkos raštai.

 

Dėkojame dalyvavusiems bei sveikiname nugalėtojus!

 

Jolita Minkštimaitė, geografijos mokytoja

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.