Naujienos

Nuotolinė integruota istorijos-technologijų pamoka

2021-03-10

Kovo 10 d. vyko nuotolinė integruota technologijų – istorijos pamoka, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti 9 klasės mokiniams. Pamokoje buvo primenama kaip galima paminėti ir išreikšti savo pagarbą Lietuvai mokantis namuose.

Mokiniai puošė savo langus namuose lietuvių liaudies vitražais per technologijų pamokas, o istorijos mokytoja skatino mokinius domėtis savo valstybės istorija, kultūra, ugdė mokinių pilietiškumą, kūrybinius polinkius, tautinę savimonę.

Integruotų pamokų nuotoliniu būdu nauda akivaizdi: mokiniai aktyviau dalyvauja, jiems nėra nuobodu tuos skirtingus dalykus atrasti savitai. Abiejose pamokose atsispindi vieni tikslai – ugdyti, kurti, padėti ir auginti jauną Lietuvos pilietį.

Daiva Židonienė, istorijos mokytoja

Jolanta Dedelienė, technologijų mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.