Netradicinė pamoka

2017-09-15

Pasimokyti liaudies šokio paslapčių ir pasiklausyti skambios liaudiškos muzikos išvykome į Šėtos kultūros centrą, kuriame 1-4 klasių mokiniai rugsėjo 15 dieną turėjo netradicinę integruotą šokio-muzikos pamoką ,,Lietuvių liaudies šokių įvairovė“. Čia mokiniai stebėjo Panevėžio mokinių dainų ir šokių ansamblio ,,Pynimėlis“ pasirodymą. Be galo sužavėjo šokėjų dailūs tautiniai rūbai, medinės klumpės, gražios margaspalvės juostos, mediniai šaukštai, didžiuliai batai, mediniai kojūkai, varpeliai. Šokėjai šoko šokius: ,,Punsko klumpakojis“, ,,Polka su ragučiais“, ,,Šiaudų batai“ ir kitus. Mokiniams buvo įdomu stebėti šokius, kuriuos jie taip pat moka  šokti, pasilyginti, įsivertinti. Visiems  labai  patiko ansamblio šokėjų pasirodymas. Ačiū mokyklos vadovams už suteiktą galimybę pasimokyti kitur ir kitaip.

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė