Naujienos

Netradicinė pamoka ,,Nariuotakojai mokykloje“

2018-12-05

Gruodžio 5 d. PUG vaikai, 1-10 kl. mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti edukaciniame projekte ,,Nariuotakojai mokykloje“. Pamokoje dalyvavę mokiniai turėjo progą pamatyti daug rūšių neįprastų gyvūnų. Smalsieji gamtos tyrinėtojai matė vorą paukštėdą ir juodvabalį iš Peru, dvitaškę plėšriablakę iš Afrikos, raudonąją paukštėdą iš Meksikos, kaukolėtąjį tarakoną iš Azijos, šimtakojį iš Madagaskaro, gyvalazdes iš Vietnamo, didžiausią sausumos sraigę – achatiną. Taip pat stebėjo didįjį miškų skorpioną iš Azijos bei glostė barzdotąją agamą iš Australijos. Vaikai bandė suskaičiuoti šimtakojo kojas, tačiau nepavyko. Projekto koordinatorė paaiškino, kad šis gyvūnas turi du šimtus penkiasdešimt kojų. Vaikai taip pat sužinojo nariuotakojų sugebėjimą prisitaikyti ir išgyventi aplinkoje, jų kūno sandarą, klasifikaciją, vabzdžių vystymosi ciklus. Visiems pamoka labai patiko, nes tai vienintelis toks zoologijos sodas Lietuvoje.

 

 Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.