Naujienos

Netradicinė pamoka Kauno zoologijos muziejuje

2019-05-16

Gegužės 16 dieną 1 klasės mokiniai su savo tėveliais  lankėsi Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje. Mokiniai  muziejuje, edukacinėje  pamokoje ,,Apie paukščius ir jų plunksnas“ mokėsi pažinti paukščius, tyrinėjo įvairių paukščių plunksnas ir sužinojo visokių įdomybių apie sparnuočius. Muziejaus edukatorė  žaismingai perteikė įdomią informaciją vaikams. Mokiniai žaidė, sprendė užduotis, mokėsi. Pamoka vaikams labai patiko. Išmokę pamoką, gavę dovanėlių,  mokiniai linksmai tęsė pažintinę išvyką muziejaus ekspozicijų salėse. Visi stebėjosi ir grožėjosi apžiūrinėdami įvairius  gyvūnus Mokiniams išvyka labai patiko. Dėkoju vykusiems mokinių tėveliams.

 

Milda Bernotienė, 1 klasės mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.