Nacionalinė karjeros savaitė mokykloje

2015-11-23

2015 m. lapkričio 23 d. mokykloje prasidėjo Nacionalinės karjeros savaitė. Ją atidarė IĮ ,,Technoeros“ vadovas Elmantas Mickevičius, papasakodamas 8-10 klasių mokiniams verslo kūrimo subtilybes. Verslininkas pateikė sėkmingo verslo receptą: įdomią ir unikalią idėją, pritrauksiančią investuotojų pinigus, sujungti su savo gyvenimo pomėgiu, leisiančiu kiekvieną dieną eiti į darbą su dideliu užsidegimu. Mokiniai sužinojo, kokių resursų ir asmeninių savybių reikia, koks verslo modelis atneša daugiausiai naudos savininkui, bendruomenei ir visai valstybei.

E. Mickevičius pristatė savo įmonės leidžiamą laikraštį ,,Mes“ ir jame publikuotą straipsnių seriją, atsakančią į visus svarbiausius klausimus, kylančius pasiryžus pradėti savo verslą. Verslininko dovanoti laikraščių rinkiniai leis visai mokyklos bendruomenei ugdyti verslumą ir puoselėti savo netolimos ateities planus.