Muzikos viktorina „Muzikos virtuvė“

2015-02-27

Mokykloje vyko 5-6 kl. mokinių muzikos viktorina „Muzikos virtuvė“. Komandos paruošė meninius prisistatymus, kūrė ritmines struktūras, gamino natų keksus, iš muzikos ženklų dėliojo domino „Tik pirmyn“. Atlikus muzikos žinių testą bei susumavus pelnytus taškus I vieta atiteko 5 kl. komandai „Muzikos piratai“. II-os vietos laimėtojais tapo 6 kl. komanda „Džiazo muzikantai“, III vietą užėmė 5 kl. komanda „Muzikos nykštukai“. Ketvirtieji liko  „Gatvės muzikantai“. Kiekviena komanda paruošė po staigmeną priešininkams, nuoširdžiai palinkėjo vieni kitiems įveikti vis sudėtingesnes muzikos žinių viršukalnes. Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius! Dėkojame komisijoje dirbusioms mokytojoms L.Mačiūnienei ir R.Jaskutėlienei.

Muzikos mokytoja E.Pratkelienė