Mūsų šaškininkai finalinėse varžybose

2018-04-28

Balandžio 28 dieną Jonavos kūno kultūros ir sporto centro salėje vykusiose finalinėse LMŽ kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybose Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro šaškininkai (Mindaugas Juozapaitis, 9 kl., Vykintas Kurmelis, 9 kl., Arūnas Ratautas, 8 kl., Viktorija Meškauskaitė, 10 kl.) atstovavo Jonavos rajoną.

Mūsų mokyklos - daugiafunkcio centro komanda pagal šveicarišką sistemą žaidė 9 partijas.  Šaškininkų komanda iškovojusi 3 pergales, 1 partiją sužaidusi lygiosiomis bei 5 kartus nusileidusi varžovams, iš 23 komandų dalyvių užėmė 18 vietą.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas