Mūsų mokyklos mergaitės – stipriausios smiginio žaidėjos rajone

2017-03-02

Kovo 2 dieną Jonavos KKSC salėje vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo mergaičių ( G. Mockutė ir  A. Ratautaitė) ir berniukų (A. Ratautas ir M. Juozapaitis) komandos.

Berniukai, varžydamiesi su Senamiesčio gimnazijos ir R. Samulevičiaus progimnazijos mokiniais iškovojo vieną pergalę ir užėmė 2 vietą.

Puikiai pasirodė mūsų mokyklos mergaičių komanda, kuri atkakliai varžydamasi su J. Ralio, Senamiesčio gimnazijų ir R. Samulevičiaus progimnazijos mokinėmis, iškovojo dvi pergales ir tapo šių varžybų nugalėtojomis. Sveikiname mergaičių komandą ir linkime sėkmingo pasirodymo finalinėse smiginio varžybose Žiežmariuose.

Dainius Bisigirskas,  kūno kultūros mokytojas