Naujienos

„MrGolas“ berniukų salės futbolo varžybų krikštas Kaune

2019-01-09

Jau keletą metų iš eilės mūsų mokyklos mergaitės gan sėkmingai dalyvauja „LadyGolas“ mergaičių salės futbolo žaidynėse, o šiemet turėjo progą debiutuoti ir berniukai. Sausio 9 dieną Kaune, LSMU sporto salėje vyko pirmus metus LFF organizuojamos Lietuvos mokyklų 6 kl. (2006 m. gimimo ir jaun.) vaikinų salės futbolo (futsalo) žaidynės. Mūsų mokyklos berniukų komanda pateko į Kauno apskrities A grupę, kur teko rungtis su trimis Kauno mokyklų komandomis. Mūsiškiai 0:3 pralaimėjo LSMU gimnazijos komandai, 0:6 Gedimino sporto ir sveikatingumo gimnazijai ir atkaklioje kovoje 2:4 turėjo pripažinti A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro komandos pranašumą. Šiose rungtynėse 2 įvarčius pelnė geriausiai mūsų komandoje šiame turnyre žaidęs šeštokas Linas Ragauskas. Visiems berniukams teko pažaisti šiame turnyre, ir daugumai jų tai buvo pirmasis toks turnyras. Tad visi kaip komanda likome patenkinti savo pasirodymu ir tuo pačiu pasisėmėm neįkainojamos patirties žaisti salės futbolą. Tikimės kad tai bus geras postūmis toliau sėkmingai kultivuoti šią sporto šaką.

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.