Naujienos

Mokytojų dienos šventė'2019

2019-10-04

2019 m. spalio 4 d. mokiniai į mokyklą renkasi nuo pusės septynių ryto. Ar tai Tarptautinės Mokytojų dienos rytas? Mokinių klubo nariai stengiasi prisiimti dalį Mokytojų atsakomybių. Per patirtį jie mokosi... Mokosi priimdami iššūkius, įgyvendindami savo sumanymus, neieškodami lengvesnių kelių... Mums, suaugusiems, belieka patarti, nukreipti ir vaikai tampa savarankiškesni, brandesni. Iš jų mokosi bendraamžiai. Jie organizuoja šventę Mokytojams... DIDELIS AČIŪ MOKINIŲ KLUBO NARIAMS, VADOVAUJAMIEMS RUGILĖS. DIDELIS AČIŪ MOKYTOJAMS, KURIE SAVO PATARIMAIS PADĖJO VAIKAMS PAŪGĖTI PER SPRINDĮ. Organizuodami kitą renginį, paūgės dar per vieną sprindį. Taip ir užaugs... DIDELIS AČIŪ MOKINIAMS IR MOKYTOJAMS UŽ JŲ KŪRYBIŠKUMĄ... AČIŪ UŽ ŠVENTĘ...


Dalia Autukienė, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.