Naujienos

Mokyklos antrokai pradinukų lygoje

2022-11-21

Nuo šių metų lapkričio 7 dienos mūsų mokyklos antrokai startavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamame Lietuvos moksleivių futbolo projekte „Pradinukų lyga – iššūkių mėnuo“, skirtame populiarinti futbolą, išmokyti pradinių klasių mokinius futbolo paslapčių ir taip pat ugdyti sveikos gyvensenos įpročius bei stiprinti mokinių fizinį aktyvumą. Projektas tęsis visą mėnesį. Taigi antrokai, gavę dovanų knygeles ir futbolo inventoriaus, kibo į darbus: aktyviai mokosi iš video pamokų, atlikdami futbolo technikos elementus, žaidžia futbolą, savarankiškai atlieka užduotis namuose ir ugdo sveikos gyvensenos įgūdžius. Aktyviausi ir geriausiai pasirodę kiekvieną savaitę yra apdovanojami MaFA įsteigtais prizais. Pirmos savaitės aktyviausi ir daugiausiai užduočių atlikę 2-os klasės mokiniai Kamilė ir Dovydas buvo apdovanoti Pradinukų lygos gertuvėmis. Antros savaitės geriausius rezultatus pademonstravo Lėja ir Mantas. O ir kiti mokiniai dar turi progą pasirodyti geriau už draugus ir taip pat gauti prizus. Futbolas džiugina mus visus, suteikia daug teigiamų emocijų ir smagu, kad sportuodami gauname dar ir dovanų.


Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.