Mokykloje svečiavosi Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos mokytojai

2015-04-10

Mūsų mokyklos mokytojai vedė seminarą Vilniaus Prano Mašioto  pradinės mokyklos mokytojams „Mokyklos patirtis: veiklų planavimas ir vykdymas“.

Svečiai turėjo galimybę stebėti atviras lietuvių k. 2-3 kl. (Inga Kazokaitytė, pradinių klasių vyr. mokytoja), šokio 4 kl. (Jolita Pranskūnienė, pradinių klasių vyr. mokytoja),  muzikos 5 kl. (Eglė Pratkelienė, muzikos vyr. mokytoja), integruotą lietuvių k. – geografijos 6 kl. (Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių vyr. mokytoja, Jolita Minkštimaitė, geografijos vyr. mokytoja), integruotą kūno k.-biologijos 9 kl. (Dalia Autukienė, biologijos mokytoja  metodininkė, Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas metodininkas) pamokas,  individualias logopedines  pratybas PUG (Diana Raubienė, vyr. logopedė) bei individualias spec. pratybas 1 kl. (Ilona Riaubienė, spec. pedagogė).

Svečiai supažinę su mokyklos mokymosi aplinkomis dalyvavo seminare, kurio metu buvo pristatymas filmas „Bukonių mokykla šiandien“.  Mokyklos vadovai dalinosi patirtimi apie mokyklos veiklos kokybės įsivertinimo išvadų panaudojimą mokyklos pažangai, mokyklos strateginio plano, metinio veiklos plano ir mokyklos veiklos tobulinimo veiksmų plano dermę, standartizuotų testų rezultatų analizę ir panaudojimą mokyklos veiklos tobulinimui.

Mokytojai pristatė savo pranešimus: „Mokinių kūrybiškumo ugdymo metodai pradinių klasių pamokose“, „Mokomųjų kompiuterinių programų taikymas mokinių kalbos ugdymui“, „Edukacinių aplinkų įvairovė gamtos ir žmogaus bei biologijos pamokose“, „Mokinių aktyvinimas integruotose lietuvių k., anglų k., kūno kultūros, dailės ir technologijų pamokose“,  „Bendrųjų mokinių kompetencijų ugdymas muzikos pamokose“, „Pamokos uždavinio ir refleksijos dermė bei mokinių aktyvinimas matematikos pamokose“, „Kūrybiškumo ugdymo metodai dorinio ugdymo (etikos) pamokose“.

Džiaugiamės kolegų iš Prano Mašioto pradinės mokyklos domėjimusi mūsų mokykla, mokytojų patirtimi bei nuoširdžiu bendravimu.

Aurelija Kuperskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui