Naujienos

Mokykloje skambėjo raiškusis žodis

2019-01-24

Tradiciškai, kiekvienais metais, sausio mėnesį, mokykloje vyksta 5-10 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas.

Galima pasidžiaugti, kad vaikų, norinčių dalyvauti  meninio skaitymo konkurse, nemažėja, o tekstus, kuriuos pasirenka patys mokiniai, jie perteikia jautriai ir nuoširdžiai.

Šiųmečiame konkurse vertinimo komisiją labiausiai sužavėjo 8 kl. mokinė Miglė Skorobogatova, įtaigiai perteikusi Aldonos Liobytės apsakymo ,,Sunki mama“ ištrauką. Jai ir atiteko pirmoji vieta. Ne ką prasčiau pasirodė antrąja likusi 10 kl. mokinė Gabija Ilgūnaitė, skaičiusi Kristinos Gudonytės romano ,,Jie grįžta per pilnatį“ ištrauką. Trečiasis  liko 10 kl. mokinys Vykintas Kurmelis. Jis deklamavo Just. Marcinkevičiaus ,,Mažvydo“ ištrauką.

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Konkurso pabaigoje dėkojome skaitovams už meilę gimtajam žodžiui, jo skambesiui ir puoselėjimui.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2020 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.