Mokykloje skambėjo raiškusis žodis

2015-01-21

Kaip ir kiekvienais metais skambaus žodžio mylėtojai ir puoselėtojai susirenka į meninio skaitymo konkursą. Konkurso tikslas - ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, domėjimąsi literatūra, lavinti sceninės kalbos įgūdžius.

Mokiniai, panorę skaityti eiles, prozą, itin kruopščiai ir atsakingai ruošėsi šiam konkursui. Jie rinkosi Salomėjos Nėries, Juozo Erlicko, Justino Marcinkevičiaus, Leonardo Gutausko, Valdemaro Kukulo, Juozo Baltušio kūrybą.

Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiais prizais. O konkurso laureatais tapo šie mokiniai: I-oji vieta atiteko 6 kl. mokiniui Vykintui Kurmeliui, II-oji – 10 kl. mokinei Karolinai Atitonytei,  III-oji –  10 kl. mokiniui Alanui Rakučiui. O rajoniniame 5-12 kl. mokinių meninio skaitymo konkurse mokyklai atstovaus 6 kl. mokinys Vykintas Kurmelis ir 10 kl. mokinys Lukas Patašius. Linkime jiems sėkmės.

Lietuvių k. mokytojos Aistė Pilipavičiūtė ir Dovilė Bisigirskienė bei vertinimo komisija pasidžiaugė, kad mokykloje vis dar yra norinčių skaityti eiles, besidominčių literatūra, puoselėjančių gimtąjį žodį ir kalbą.

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja