Naujienos

Mokykloje paminėta Europos kalbų diena

2019-09-26

Rugsėjo 26 d. mokykloje-daugiafunkciame centre linksmai ir išradingai paminėjome Europos kalbų dieną. Mokiniams buvo organizuota kultūrinė pažintinė veikla, kurios metu vasarą kitose Europos šalyse atostogavę mokiniai įdomiai pristatė savo kelionės įspūdžius, supažindino su tos šalies kultūra ir tradicijomis, pamokė mus visus keletą būtent tos aplankytos valstybės kalbos žodžių. Dėkojame už pristatymą Justui, kuris kalbėjo apie praleistą laiką Italijoje, septintokėms Sabrinai ir Rugilei už vaizdingą tarptautinės stovyklos Latvijoje pristatymą. Taip pat šios dienos metu mokiniai kartu su anglų k. mokytoja Aurelija skandavo linksmus angliškus ketureilius, visi kartu dainavome angliškas dainas, dalyvavome viktorinose, kuriose iš pateiktų žymių geografinių objektų bandėme įvardinti įvairias Europos valstybes., kūrybinėse dirbtuvėse ,,Pirmyn po Europą“ aplikavome pasirinktos Europos šalies simbolius. Kartu su rusų k. mokytoja Svetlana ir anglų k. mokytoja Aurelija, organizuodamos šios dienos veiklas, pasidžiaugėme labai svariu ir mokinių indėliu. Dėkojame jiems už tai.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.