Naujienos

Mokykloje linksmai paminėta Europos kalbų diena

2018-09-27

Šiemet Europos kalbų dieną minėjome rugsėjo 27 d. Mokiniams buvo organizuota kultūrinė pažintinė veikla, kurios metu vasarą kitose Europos šalyse atostogavę mokiniai išradingai ir įdomiai pristatė savo kelionės įspūdžius, supažindino su tos šalies kultūra ir tradicijomis, pamokė mus visus keletą būtent tos aplankytos valstybės kalbos žodžių. Dėkojame už pristatymus Miglei Skorobogatovai, kuri kalbėjo apie praleistą laiką Vokietijoje, Gabijai Ilgūnaitei už aplankytos Latvijos pristatymą, Nojui Grockiui už labai vaizdingą Italijos pristatymą. Taip pat šios dienos metu mokiniai kartu su anglų k. mokytoja Aurelija skandavo linksmus angliškus ketureilius, visi kartu dainavome angliškas dainas, dalyvavome 10 kl. mokinių Nojaus ir Vykinto paruoštose viktorinose, kuriose reikėjo iš įvairių dainų įrašų atspėti, kokia Europos kalba ji atliekama, taip  pat iš pateiktų žymių geografinių objektų bandėme įvardinti įvairias Europos valstybes. Kartu su rusų k. mokytoja Svetlana ir anglų k. mokytoja Aurelija, organizuodamos šios dienos veiklas, pasidžiaugėme labai svariu ir mokinių indėliu. Dėkojame jiems už tai.


Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja

Aurelija Kukienė, anglų k. mokytoja

Svetlana Vorobjova, rusų k. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.