Mokslo ir žinių šventė

2019-09-02

Šventišku vaikų klegesiu, kardelių jūra, padrąsinančiomis mokytojų šypsenomis pasitikome dar vieną Mokslo ir žinių dieną mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre.

Džiaugiamės, kad kaip niekad gausus mūsų mokyklos vaikų ir mokinių būrys naujus mokslo metus gali pradėti dar labiau išgražėjusioje, naujomis ir patogiomis erdvėmis pasipuošusioje mokykloje.

Bendruomenės narius sveikino mokyklos direktorė Dalia Autukienė, pirmokėliai ir dešimtokai, buvusi mūsų mokyklos direktorė Elena Tuzovienė, Bukonių seniūnijos atstovai. Dėkojome jiems už šiltus sveikinimus, gausias dovanas mūsų mažiesiems bei pedagogų kolektyvui.

Už puikius muzikinius intarpus nuoširdžiai dėkojame šauniam Eglės ir Rugilės duetui.

Šventei pasibaigus klasių vadovai mokinius bei jų tėvelius pakvietė į pirmąją klasės valandą.

Visiems sėkmingų ir įdomių naujų mokslo metų!

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių kalbos mokytoja